Powiedz to po grecku za kulisami #3

Mam wrażenie, że dopiero co pisałam podsumowanie kwietnia, a tu już czas na kolejne. Czy tylko mi czas tak szybko płynie?

Urlop w Hiszpanii

Jak już wspominałam w ostatnim podsumowaniu maj to miesiąc urodzin – moich i bloga. Z okazji moich urodzin wyjechałam na urlop do Hiszpanii, a blog w tym roku nie świętował 😀 Jeśli obserwujecie mnie na Instagramie, widzieliście relacje z mojego wyjazdu. Jeśli nie, to powyżej zobaczycie kilka zdjęć. Taki odpoczynek był mi bardzo potrzebny – poza leżeniem na plaży nic więcej nie robiłam. Ale szczerze mówiąc, już się nie mogę doczekać, aż wyjadę na dłuższe wakacje do Grecji, bo w Londynie raczej lata w tym roku nie będzie.

Ostatni etap prac nad rozmówkami

rozmówki polsko-greckie

Powoli zbliżamy się do końca! W maju wprowadziłam ostateczne poprawki do składu rozmówek i oczekuje na egzemplarz próbny, który ponownie sprawdzę przed zatwierdzeniem do druku. Liczę na to, że w przyszłym tygodniu będę już znała datę premiery, więc na pewno Cię poinformuję. Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy ruszy sprzedaż, zapisz się na listę zainteresowanych.

Aktualizacja: rozmówki są już dostępne w sprzedaży.

Jeśli znasz osoby, które mogłyby być zainteresowane moimi rozmówkami, prześlij im powyższy link. Będę Ci za to bardzo wdzięczna!

Na dniach ruszy też przedsprzedaż rozmówek. Co to znaczy? Przedsprzedaż to czas, gdy będzie można kupić rozmówki, mimo że ostateczny produkt nie będzie jeszcze gotowy. W zamian jednak za długi czas oczekiwania osoby, które zakupią rozmówki w przedsprzedaży, otrzymają kilka bonusów. Jednym z bonusów będzie mój autograf – specjalnie pojadę do Polski do magazynu, w którym będą przechowywane książki, aby je podpisać. Autograf otrzymają tylko osoby, które zakupią rozmówki w przedsprzedaży. O pozostałych bonusach dowiecie się niebawem.

Nowy film i live

Udało mi się nagrać nowy film na Youtube o 25 podstawowych czasownikach w języku greckim w ramach promocji e-booka o czasownikach. Wkrótce nagram kolejną część.

W ostatni dzień maja udało mi się przeprowadzić live w grupie na Facebooku, gdzie opowiedziałam o postępach prac nad rozmówkami oraz o książkach do nauki greckiego. Mimo że nadal jestem bardzo zestresowana podczas tych spotkań, bardzo je lubię i po zakończeniu gratuluję sobie, że po raz kolejny przełamałam swój strach.

Praca, praca, praca…

Oprócz pracy nad blogiem miałam też sporo zobowiązań zawodowych, m.in. kilka dużych tłumaczeń od mojego ulubionego klienta ze Szwajcarii i kilka mniejszych z Grecji. Więc czas miałam maksymalnie wypełniony pracą. Cieszę się jednak, że udało mi się wyrwać na te kilka dni urlopu i wróciłam z większą energią. Czerwiec będzie znowu miesiącem wypełnionym po brzegi pracą, ale już naprawdę nie mogę się doczekać zasłużonego odpoczynku.

Co planuję na czerwiec?

Na pewno odbędzie się kolejny webinar, tym razem o zwrotach przydatnych turystom. Dokładną datę ogłoszę niebawem, więc obserwuj bloga. Liczę też na to, że uda mi się napisać kilka nowych tekstów na blog, bo ostatnio trochę go zaniedbałam, a lista tematów na artykuły coraz bardziej się wydłuża 🙂 Oprócz tego nie planuję brać się za żadne nowe projekty, żeby zregenerować siły po bardzo intensywnym (ale bardzo produktywnym) okresie.

Jak zwykle zapraszam Cię do obserwowania mnie w mediach społecznościowych, gdzie jestem częściej obecna. Dołącz do mnie na Facebooku i Instagramie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.