FAQ

1. Płatności online – szybki przelew lub płatność kartą

Aby skorzystać z tej opcji, na stronie zamówienia należy wybrać „Szybki przelew lub płatność kartą”. Po kliknięciu przycisku „Kupuję i płacę” nastąpi przekierowanie na stronę, na której można wybrać Przelewy online, BLIK lub Karta płatnicza.

2. Przelew tradycyjny

Aby skorzystać z tej opcji, na stronie zamówienia wybierz „Przelew bankowy”. Po kliknięciu przycisku „Kupuję i płacę” nastąpi przekierowanie na stronę, na której znajdziesz numer konta bankowego do wpłaty. Informacja z numerem konta zostanie wysłana również na Twój adres e-mail. Wpłaty należy dokonać w ciągu 7 dni od momentu złożenia zamówienia. W przypadku nieopłacenia zamówienia w tym terminie zostanie ono automatycznie anulowane.

Jeśli chcesz dokonać zapłaty w euro lub funtach brytyjskich, napisz do mnie na zaneta@powiedztopogrecku.pl.

Nie, nie ma takiej możliwości. Zamówienie należy opłacić przed jego wysłaniem za pomocą szybkiego przelewu lub kartą kredytową/płatniczą.

Tak. Wystarczy, że w formularzu zamówienia wpiszesz dane firmowe, a faktura zostanie wysłana automatycznie na Twój adres e-mail.

Dostawa towarów na terenie Polski

Wysyłka towarów fizycznych realizowana jest za pośrednictwem następujących przewoźników:

-Poczta Polska Kurier48 – 15,50 zł
-Paczkomaty InPost – 16,50 zł

Wysyłka zagraniczna
Przesyłki zagraniczne realizowane są za pośrednictwem Kuriera DPD (oprócz przesyłek do Wielkiej Brytanii).
Możliwa jest wysyłka do następujących krajów:

-Austria – 83,90 zł
-Belgia – 83,90 zł
-Holandia – 83,90 zł
-Niemcy – 59,00 zł
-Cypr – 69,00 zł
-Norwegia – 69,00 zł
-Szwecja – 69,00 zł
-Grecja – 148,90 zł
-Hiszpania – 148,90 zł
-Irlandia – 89,00 zł
-Wielka Brytania – 89,00 zł

Jeśli kraju, do którego chcesz wysłać zamówienie, nie ma na powyższej liście, napisz na zaneta@powiedztopogrecku.pl.

Paczka jest wysyłana w ciągu 24-48 od momentu złożenia zamówienia (od poniedziałku do piątku, w weekendy magazyn nie realizuje wysyłek). Po nadaniu przesyłki otrzymasz wiadomość z linkiem i numerem śledzenia.
Na terenie Polski przesyłka dociera w ciągu 48 godzin od wysłania, za granicę – w ciągu kilku do kilkunastu dni w zależności od kraju.

Tak. Po nadaniu przesyłki przez magazyn otrzymasz wiadomość, w której znajdziesz link i numer śledzenia przesyłki. Zalecamy sprawdzenie statusu przesyłki po upływie 24 godzin od jej nadania, ponieważ informacje mogą nie być aktualizowane automatycznie.

Jeśli pomimo informacji w systemie, że przesyłka została nadana po upływie kilku dni nadal do Ciebie nie dotarła (zaginęła, nie ma jej lub cokolwiek innego), napisz na adres sklep@powiedztopogrecku.pl. Odpowiadamy najszybciej jak to możliwe (przeważnie w ciągu 24 godzin w dni robocze).

W razie pytań lub problemów napisz na adres sklep@powiedztopogrecku.pl. Odpowiadamy najszybciej jak to możliwe (przeważnie w ciągu 24 godzin w dni robocze).